CZ EN
25-rocnik.png

mezinárodní konference
o vodní energetice

 

calendar.png  1. 6. - 3. 6. 2021      point.png  Hotel Duo, Praha

Změna termínu konání konference!

 

Bláznivá doba přináší i nelehká rozhodnutí!

I my jsme museli v době pandemie zvažovat pro a proti přesunu konference.
Ale jsme mezinárodní konference, která klade důraz na osobní setkání a diskuze odborníků. A z toho jsme nechtěli slevit. Zároveň jsme Vás nechtěli stavět do pozice, že se o své účasti budete muset rozhodovat v době velké nejistoty. A už vůbec jsme případně nechtěli ohrozit zdraví tak ohroženého druhu, jakým je hydroenergetik.

Došlé přihlášky a přijaté příspěvky automaticky převádíme na konferenci v novém termínu vč. všech atributů (účast v jednotlivých dnech a na doprovodných akcích, zvolený typ příspěvku atd.). V případě, že chcete provést jakoukoli změnu, prosím, kontaktujte nás mailem. Nepoužívejte, prosím, k těmto účelům formulář elektronické přihlášky na webu konference!.

Po domluvě s Hotelem se rezervace ubytování provedené pro původní termín konference RUŠÍ. Je nutné se znovu na ubytování přihlásit.
Aktualizovaný link pro rezervaci ubytování byl odeslán přihlášeným účastníkům na mail a noví účastníci ho obdrží v potvrzovacím mailu svého přihlášení na konferenci.

Děkujeme za pochopení.

Informace ke konferenci a důležité termíny budeme zde na webových stránkách průběžně aktualizovat a přihlášeným účastníkům je budeme zasílat i mailem.

V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Těšíme se na shledání s Vámi.Aktuality

#
4. 8. 2020
Bláznivá doba!
Více informací
#
4. 8. 2020
Nový rezervační systém
Více informací
#
16. 6. 2020
Počítáme s Vámi!
Více informací
#
15. 1. 2020
Chcete v rámci konference zviditelnit svou firmu?
Více informací